Lohr Polska

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Produkcja
Firma Lohr Polska Sp. z o.o. oferuje:
– usługi ślusarsko-spawalnicze (stal, aluminium),
– konstrukcje stalowe,
– remonty przyczep i zabudów przeznaczonych do przewozu samochodów osobowych i dostawczych,
– produkcja pojazdów mechanicznych do transportu towarów (autotransporterów),
– produkcja nadwozi pojazdów mechanicznych; produkcja przyczep i naczep,
– produkcja części i akcesoriów do pojazdów mechanicznych,
– projektowanie w zakresie mechaniki budowy maszyn,
– przeprowadzanie obliczeń metodą elementów skończonych (MES),
– badania doświadczalne wytworzonych produktów.
Naczepy Lohr
Lohr Polska Sp. z o.o. oferuje zabudowy marki LOHR model EUROLOHR 1.21 E3 z rocznika 2006 oraz 2007. Każda zabudowa przez nas sprzedawana jest w 100% sprawna. Przyczepy EUROLOHR dzięki swojej unikalnej i rewolucyjnej koncepcji zapewniającej optymalną nośność są niekwestionowanym liderem na rynku europejskim od 1996 roku. Ich modułowa budowa pozwala na osiągnięcie szerokiej różnorodności konfiguracji załadunku umożliwiając tym samym na połączenie wygody i logistyki transportu pojazdów.
Dystrybucja części Lohr
Lohr Polska Sp. z o.o. jest oficjalnym dystrybutorem firmy LOHR w Polsce i na Ukrainie. Wyszliśmy naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na części zamienne do autotransporterów LOHR i otworzyliśmy magazyn znajdujący się w Zaściankach koło Białegostoku. Posiadamy w ofercie oryginalne części zamienne do wszystkich typów autotransporterów marki LOHR. Nasz magazyn liczy obecnie ponad 1100 pozycji a asortyment stale się powiększa. Jesteśmy też w stanie sprowadzić na zamówienie każdą potrzebną część z magazynu centralnego LOHR Service. Zapraszamy do kontaktu: parts@lohrpolska.pl Nasz wykwalifikowany zespół chętnie Państwu pomoże.

O FIRMIE

Zarząd Spółki:
Wiceprezes Zarządu – Robert Borkowski


Firma Lohr Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Białymstoku przy ul. Żurawiej 71 jest polską spółką prawa handlowego powstałą na podstawie aktu założycielskiego spółki z dnia 14 listopada 2007 r.
Począwszy od marca 2018 r. Spółka oficjalnie weszła do grupy firm francuskiego konsorcjum LOHR Group i zmieniła nazwę na Lohr Polska Sp. z o.o. W roku 2011 Spółka zakupiła 470 zestawów zabudów wraz z przyczepą przeznaczonych do specjalistycznego przewozu samochodów osobowych jak i dostawczych, przez co jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Europie zajmujących się sprzedażą na rynku wtórnym tego rodzaju sprzętu. Oferta sprzedaży obejmuje zabudowy wraz z przyczepą zlokalizowane zarówno w Polsce jak również w Niemczech oraz we Francji. Zakład Spółki znajduje się w Zaściankach przy ulicy Usługowej 3, gdzie Spółka posiada powierzchnie warsztatowo – produkcyjne, w których wykonuje usługi w branży metalowej w zakresie budowy konstrukcji stalowych, naprawy pojazdów ciężarowych oraz wszelkich prac spawalniczych.
Firma od powstania zajmowała się produkcją przyczep autotransporterów, a także wykonywaniem zabudów na samochodach ciężarowych. W roku 2007 Spółka uzyskała świadectwo homologacji na przyczepę ciężarowa wydany przez Ministra Transportu. Zakład wyprodukował kilkadziesiąt tego rodzaju pojazdów na zlecenie firm polskich jak i zagranicznych. Dzięki doświadczeniu zdobytym na tego rodzaju działalności firma z powodzeniem wykonuje prace naprawcze autotransporterów. Wykwalifikowana kadra, bardzo szeroki wachlarz świadczonych usług oraz doświadczenie zdobyte przy współpracy z klientami krajowymi i zagranicznymi stanowią klucz do sukcesu Spółki.